Z miłości do natury

Głęboko wierzymy, że przebywanie na łonie natury i życie w zgodzie z nią – daje ludziom wewnętrzny spokój, równowagę i dobre samopoczucie. Idealna byłaby możliwość codziennego korzystania z kojącego działania zieleni, drzew i lasów. Jednak w dzisiejszych czasach, przy zatraceniu w pracy i bieżących sprawach, nie zawsze znajdujemy wystarczająco czasu do kontaktu z przyrodą. Dlatego też, zafascynowała nas możliwość przeniesienia kawałka lasu do współczesnych wnętrz – codziennej przestrzeni wielu z nas.

Jest to możliwe dzięki innowacyjnej, całkowicie ekologicznej technologii stabilizacji. Polega ona na „konserwowaniu” w 100% naturalnych mchów i roślin – tak, aby zachowały one swój piękny wygląd i świeżość na długie lata. W ten sposób stają się absolutnie bezobsługowe, nie wymagają żadnej pielęgnacji ani specjalnych warunków (światła, podlewania), są antystatyczne i antyalergiczne, odporne na działanie pleśni.

Więcej o procesie stabilizacji i zaletach takich roślin opisujemy w zakładce FAQ (na dole strony).

W pracowni GreenUp tworzymy oryginalne, zaprojektowane przez nas – elementy wystroju wnętrz takie jak leśne obrazy, dekoracje stojące i wiszące, zielone ściany, lasy w szkle oraz produkty na zamówienie. Zajmujemy się również projektowaniem wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, a także leśnymi warsztatami dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Staramy się aby proces tworzenia na każdym etapie był jak najbardziej zrównoważony i przyjazny środowisku. By o to zadbać, w miarę możliwości- produkty są wykonywane przez nas praktycznie od podstaw lub jeśli jest taka potrzeba – we współpracy z lokalnymi rękodzielnikami. Dzięki temu możemy zapewnić, że nasze dekoracje są ekologiczne i wysoko-jakościowe.

Obserwuj nas na kanałach społecznościowych