Z miłości do natury

Głęboko wierzymy, że przebywanie na łonie natury i życie w zgodzie z nią – daje ludziom wewnętrzny spokój, równowagę i dobre samopoczucie. Idealna byłaby możliwość codziennego korzystania z kojącego działania zieleni, drzew i lasów. Jednak w dzisiejszych czasach, przy zatraceniu w pracy i bieżących sprawach, nie zawsze znajdujemy wystarczająco czasu do kontaktu z przyrodą. Dlatego też, zafascynowała nas możliwość przeniesienia kawałka lasu do współczesnych wnętrz – codziennej przestrzeni wielu z nas.

Jest to możliwe dzięki innowacyjnej, całkowicie ekologicznej technologii stabilizacji. Polega ona na „konserwowaniu” w 100% naturalnych mchów i roślin – tak, aby zachowały one swój piękny wygląd i świeżość na długie lata. W ten sposób stają się absolutnie bezobsługowe, nie wymagają żadnej pielęgnacji ani specjalnych warunków (światła, podlewania), są antystatyczne i antyalergiczne, odporne na działanie pleśni.

Więcej o procesie stabilizacji i zaletach takich roślin opisujemy w zakładce FAQ (na dole strony).

W pracowni GreenUp tworzymy oryginalne, zaprojektowane przez nas – elementy wystroju wnętrz takie jak leśne obrazy, dekoracje stojące i wiszące, zielone ściany, lasy w szkle oraz produkty na zamówienie. Zajmujemy się również projektowaniem wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, a także leśnymi warsztatami dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Staramy się aby proces tworzenia na każdym etapie był jak najbardziej zrównoważony i przyjazny środowisku. By o to zadbać, w miarę możliwości- produkty są wykonywane przez nas praktycznie od podstaw lub jeśli jest taka potrzeba – we współpracy z lokalnymi rękodzielnikami. Dzięki temu możemy zapewnić, że nasze dekoracje są ekologiczne i wysoko-jakościowe.

Team – Zuza i Paweł

Jesteśmy parą, którą łączą te same pasje, wartości i filozofia życia – a w szczególności szczere zamiłowanie do natury i życia jak najbliżej niej. Uwielbiamy podróże – zarówno te bliskie jak i dalekie, wędrówki po lesie, wspinaczkę górską i wszelakie aktywności, na świeżym powietrzu, bez względu na porę roku. Mamy szczęście mieszkania w Beskidach – u podnóża Skrzycznego, co pozwala nam na częste korzystanie z piękna otaczających nas górskich krajobrazów i na czerpanie inspiracji prosto z dzikiej natury.

Zuza – jest magistrem sztuki, plastykiem, architektem wnętrz – z pasji i wykształcenia. Od 2015 roku prowadzi Autorską Pracownię Projektowania Wnętrz DIZU Studio. Szeroko pojęta sztuka towarzyszyła jej od najmłodszych lat – a to za sprawą mamy, która jest plastykiem/ceramikiem i dziadka, który był malarzem artystą, szczególnie olejnych krajobrazów beskidzkich. Dzięki rozwijaniu plastycznych umiejętności w różnorodnych dziedzinach (ceramika artystyczna, rysunek, techniki malarskie, rękodzieło, architektura) jest w stanie projektować i tworzyć przemyślane i designerskie kompozycje do wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

Paweł – odpowiada za wszelakie kwestie techniczne związane z tworzeniem leśnych dekoracji i zamówień indywidualnych. Zajmuje się również szeroko pojętą logistyką i kontaktem z klientem zagranicznym.

Asystentka – Minnie

Ważnym członkiem naszego zespołu jest Minnie. To suczka jedynej w swoim rodzaju rasy – biglojamnik. W naszej pracowni jest psim inspektorem nadzoru – odpowiadającym za kontrolę jakości i miękkości mchu;) Dodatkowo działa kojąco na nasze nerwy i towarzyszy nam podczas większości aktywności na świeżym powietrzu (uwielbia nasze górskie wyprawy).

Obserwuj nas na kanałach społecznościowych